2022 Birželis 26 Sekmadienis APIE MUS         

UAB "Automatika Rokiškyje"
Įm. kodas 300599866
PVM kodas LT100002634118
Jaunystės 5-1, LT-42149 Rokiškis
automatika@rokiskyje.lt
Tel.  8~458 21020
Fax. 8~458 21030

 
KONDICIONIERIAI
 
Sieniniai oro kondicionieriai
 
Kasetiniai oro kondicionieriai
Mont Blanc Spausdinti

Samsung kompanijos inovacinės dizaino idėjos vėl buvo apdovanotos. Mont Blanc sieninis oro kondicionieriaus modelis gavo 2009 iF dizaino apdovanojimą.

Mont Blanc oro kondicionierius

MB sieninis oro kondicionieriaus dizainas tarsi nuglūdintas vėjo, kuris gali tapti Jūsų interjero dekoro perliuku.

Ne tik kondicionieriaus dizainas, bet ir jo savybės inovacinės. Mont Blanc oro kondicionierių modeliai turi naują „Auto Roof Shutter" funkciją. Auto Roof Shutter funkcija uždaro kondicionierių, kad į jį nepatektų dulkių, kai kondicionierius išjungtas.

Be to Samsung oro kondicionieriai turi Mikroplazmos jonizatorių (MPI). MPI generuoja vandenilio atomus ir deguonies jonus, šie elementai naikina virusus, alergenus ir dulkių daleles.

Samsung oro kondicionieriai turi „Good Sleep II" režimą. Šis įspūdingas temperatūros kontrolės, režimas automatiškai nustato optimaliausią temperatūrą, kad Jūsų miegas būtų gilus ir Jūs nubustumėte žvalūs.

Samsung kompanija džiaugiasi ir didžiuojasi, kad laimėjo šį prestižinį apdovanojimą. Be to 2008 Mont Blanc modelis gavo Comfort & Design apdovanojimą Mostra Convegno parodoje. Tai didelis atlygis už mūsų kompanijos pastangas, kuriant inovacinius produktus.

iF dizaino apdovanojimas

iF - tai nepriklausoma organizacija, kuri vertina naujų produktų inovaciją ir dizainą. iF skiria apdovanojimus nuo 1953 metų. Šių apdovanojimų reikšmė vis didėja. Dabar tai vienas iš geidžiamiausių apdovanojimų. Net 28 žiuri narys vertina naujo produkto: dizainą, inovatoriškumą, nekenksmingumą aplinkai, funkcionalumą.

© Visos teises saugomos 2009     E-sprendimas Almantas Judickas Tinklalapis patalpintas A.Judicko individualios įmonės serveryje