2022 Birželis 26 Sekmadienis APIE MUS         

UAB "Automatika Rokiškyje"
Įm. kodas 300599866
PVM kodas LT100002634118
Jaunystės 5-1, LT-42149 Rokiškis
automatika@rokiskyje.lt
Tel.  8~458 21020
Fax. 8~458 21030

 
KONDICIONIERIAI
 
Sieniniai oro kondicionieriai
 
Kasetiniai oro kondicionieriai
Neo Forte Spausdinti

Šio kondicionieriaus išvaizda sujungia stilingumą, paprastumą ir švaros pojūtį. Sidabrinė juostelė panelės apačioje suteikia baltam kondicionieriui papildomą įspūdį ir kontrastą kondicionieriaus paprastumui, kas leidžia kondicionierių pritaikyti bet kokiame interjere.

 -spalva balta -

Kondicionieriaus savybės:

  • „Good Sleep II" režimas. Šis įspūdingas temperatūros kontrolės režimas automatiškai nustato optimaliausią temperatūrą, kad Jūsų miegas būtų gilus ir Jūs nubustumėte žvalūs.
  • Katekino filtras. Filtro danga - katekinas, kuris išskiriamas iš žaliosios arbatos, naikina bakterijas ir kenksmingas daleles, kurios sukelia nemalonius
    kvapus.
  • "Silver coated" - sidabru padengtas filtras. Filtras padengtas "Silver Nano" sluoksniu, sulaiko ir pašalina dulkių daleles bei bakterijas, sukurdamas gaivų ir švarų orą.
  • Dezodoruojantis filtras. Filtre naudojama aktyvuota anglis, efektyviai sugeria cigarečių, naminių gyvūnų ir kitus nemalonius kvapus.
  • Antibakterinis ventiliatorius. Pagamintas su antibakterine danga, kuri stabdo pelėsių ir grybelio dauginimąsi, ir apsaugo nuo negero kvapo.
  • Šilumokaitis padengtas sidabru. Šilumokaitis turi trisluoksnį padengimą (2 sluoksniai be chromo neo silica medžiagos, 1 sluoksnis, sudėtyje turintis sidabro) nekenksmingą išorinei aplinkai, kas pagerina kondensato išvedimą ir garantuoja švarų ir gaivų orą.
  • "Smart inverter" technologija. Didelio efektyvumo "inverter" technologija padeda greičiau pasiekti šaldymo/šildymo efektą, užtikrina precizišką temperatūros palaikymą su minimaliomis energijos sąnaudomis. (Modeliuose AQV***NSA)

Daugiapakopė oro valymo sistema

Samsung kondicionieriuose naudojama daugiapakopė oro valymo sistema, dėka įvairių naudojamų filtrų, leidžia pašalinti beveik visus žmogui kenksmingus veiksnius. Tuo pačiu metu sistema kondicionieriaus vidų palaiko idealiai švarioje būklėje, todėl kondicionierius praleidžia tik labai švarų orą.

Naujuose Samsung kondicionieriuose plačiai naudojama Silver Coated technologija

Samsung kondicionieriai yra pirmi ir vieninteliai, kuriuose naudojamas padengimas sidabru kaip ant filtro, taip ir ant šilumokaičio (garintuvo). Dauguma rinkoje esančių kitų markių kondicionierių neturi sidabrinio padengimo ant filtro ir garintuvo, tuo pačiu mažiau Jus apsaugo nuo nesveiko oro. Samsung padengė abu elementus dezinfekuojančiu ir antibakteriniu sidabriniu sluoksniu - filtrą ir šilumokaitį, sudarydami dvigubą apsaugą.

Kodėl kondicionieriai su Silver Coated technologija geresni?

Silver Coated technologija aprūpins gaivesniu oru, bei suteiks pasitikėjimo, kad Jūs kvėpuojate sveiku oru. Kad gauti sveiką ir gaivų orą, būtina ne tik išvalyti orą, bet ir palaikyti kondicionieriaus vidinių dalių švarą. Jei nekovosite su pelėsiu ir bakterijomis, jos gali sukelti alergiją, ligas ir ypatingai sunkiu atveju - mirtį. Tačiau oro filtravimo metu Silver Coated leidžia sunaikinti pelėsį ir bakterijas. Samsung kompanijos vidinės kondicionieriaus detalės - šilumokaitis ir filtras - padengtos sidabru, turinčiu dezinfekuojančių ir antibakterinių savybių. Ant padengimo esančios sidabro dalelės kontaktuoja su ligas nešančiais mikroorganizmais ir bakterijomis, stabdydamos jų gyvavimo procesą, blokuoja ląstelių augimą ir jas sunaikina. Mūsų Silver Coated technologija leidžia sunaikinti pavojingus gripo virusus ir siekia 99,9% dezinfekcijos, aprūpindamas Jus pasitikėjimu, kad Jūsų įkvepiamas oras yra švarus, gaivus ir sveikas. Sidabrinis padengimas ne tik panaikina pelėsį ir bakterijas, bet ir iš oro pašalina nemalonius kvapus. Švarus ir sveikas oras svarbus Jūsų sveikatai ir Samsung tuo pasirūpina.

Kodėl Jums verta rinktis kondicionierių su "Smart Inverter" technologija?

Dėl aukšto energetinio efektyvumo ir tikslaus temperatūros reguliavimo, Jūs galite ženkliai sumažinti sąskaitą už elektroenergiją, tai yra sumažinti išlaidas kondicionieriaus eksploatacijai. Pasiekęs nustatytą patalpos temperatūrą kondicionierius, kuriame naudojama "Smart Inverter" technologija, pereina į
ekonominį režimą. Lyginant su kondicionieriais be inverterio "Smart Inverter" sutaupo 51,4% elektroenergijos, nes išvengiami dažni ir neefektyvūs sustojimai-paleidimai, būdingi kondicionieriams be inverterio. Malonu, kai kondicionierius dirba tyliai. Pasiekęs nustatytą patalpos temperatūrą, jos palaikymui kondicionieriaus kompresorius dirba mažesniu greičiu, todėl variklio ir ventiliatoriaus triukšmas mažėja, suteikdamas dar didesnį komfortą.

© Visos teises saugomos 2009     E-sprendimas Almantas Judickas Tinklalapis patalpintas A.Judicko individualios įmonės serveryje